MUZO

MUZO KUAFÖR

Muzo, Trabzon’un tartışmasız en popüler erkek kuaförü. Modern kesimleri ile gençler tarafından mercek altında. Tabii modern çizgilerde ilerlemesinde ve popülerliğini hızla arttırmasında Muzaffer Halisçelik’in genç bir girişimci olmasının rolü büyük. Çünkü bu sayede hitap ettiği kitlenin ondan beklentilerini daha iyi analiz edebiliyor ve bu beklentilere kendi stiliyle cevap veriyor.

Ayrıca sosyal medyanın gücünü de kendini tanıtmak, yaptığı işleri sergilemek ve yeni oluşan tarzlar hakkında anında fikir sahibi olmak açısından çok iyi kullanıyor. Muzaffer Halisçelik’in uluslararası geçerliliği olan sertifikaları, Türkiye’de düzenlenen pek çok yarışmaya katılımı ve Milli Kuaförler Seçmeleri’nde derecesi bulunuyor.

Ünlü futbolculardan oyunculara kadar pek çok kişinin imajını belirliyor. Tarzınızda değişiklik yapmak isterseniz Muzo ve ekibine güvenebilirsiniz.

İYİ KUAFÖR İNSANIN SADECE SAÇINA DEĞİL RUHUNADA DOKUNABİLENDİR

-MUZAFFER HASLİSÇELİK -

EKİBİMİZ

Hepsi alanında uzman, birbirinden yetenekli ekibimiz ile tanışın.

AHMET ÇELİK

EMİR ABDULLAYEV

MUZAFFER HALİSÇELİK

ALİ ERDOĞAN EMİRZEOĞLU

EMRE GÜVEN

ŞAFAK ANIL DİLBER

BARIŞ SARI

EMRE MELİH TURAN

TURAN ONAT

DOĞUKAN PEKŞEN

EREN YILDIZ

YUNUS EMRE KORKMAZ

MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

Siz de yorumunuzun burada görünmesini istiyorsanız iletişim sayfasından bize mesaj bırakın.

Bugün ilk defa deneyimlediğim erkek kuaförü. Özellikle ilgili olmaları, her isteğinizi ve sorunuzu dinleyip çözümler getirmeleri onları diğer kuaförlerden ayıran özellikleri. Sıcak bir karşılama ve ağırlama için tercih edebilirsiniz. Şahsen ben çok beğendim.

Burak Talha Akın

Ktü de okurken (2007-2013) her seferinde zevkle traş olduğum yerdir. Ne istersem anlattığım şekilde kesimi yapmıştır. Nazımızı çekerdi sağolsun. Şimdi yeni bir güzellik merkezi daha açıyor sanırım. Başarılarının devamını dilerim Muzo abi.

M. Nafiz Kılınç

Çok Titiz, Temiz ve Büyük Bir Tecrübe Sahibi Bir Kuafördür Tavsiye Ederim.

Bünyamin Sincar

Trabzon'a ilk yerleştiğimde kuaför bulmak için Google yazdım en iyi kuaför diye ve Muzaffer abim çıktı. Ve değil Trabzon da Türkiye deki en iyi berber olduğuna eminim.

Yakup Sarıkaş

3 yıldır Trabzon’da yaşıyorum ve baya kuaför denedim kalıcı olarak muzo kuaför tercihimdir. Trabzon ‘un en iyisi işletme ve çalışanlar olarak sıcak kanlı ve dürüst insanların bulunduğu tek adres MUZO KUAFÖR

İsmail Özdemir

Türkiye ve almanya genelindeki en iyi rakipsiz berber. Mükemmel ve profesyonel. Trabzona gelen ve burada saç kestirmeyen maalesef muhteşem bir saç ve tıraş kesimini kaçırıyor. Hele benim gibi almanyadan zor ve çok istekli müşteriyi bile can yakınlarıyla ve can dostluklarıyla karşıladıkları için bin defa teşekkür etsem yetmez. Bir berberde Kalite ve servis budur işte. Bu kuaförü Herkeze tavsiye ediyorum. DANKESCHÖN

Burak Öztunç

İLK RANDEVUNUZA ÖZEL %20 İNDİRİM!