Müşteri Görüşleri

MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

Siz de yorumunuzun burada görünmesini istiyorsanız aşağıdaki iletişim formundan bize mesaj bırakın.

Bugün ilk defa deneyimlediğim erkek kuaförü. Özellikle ilgili olmaları, her isteğinizi ve sorunuzu dinleyip çözümler getirmeleri onları diğer kuaförlerden ayıran özellikleri. Sıcak bir karşılama ve ağırlama için tercih edebilirsiniz. Şahsen ben çok beğendim.

Burak Talha Akın

Ktü de okurken (2007-2013) her seferinde zevkle traş olduğum yerdir. Ne istersem anlattığım şekilde kesimi yapmıştır. Nazımızı çekerdi sağolsun. Şimdi yeni bir güzellik merkezi daha açıyor sanırım. Başarılarının devamını dilerim Muzo abi.

M. Nafiz Kılınç

Çok Titiz, Temiz ve Büyük Bir Tecrübe Sahibi Bir Kuafördür Tavsiye Ederim.

Bünyamin Sincar

Trabzon'a ilk yerleştiğimde kuaför bulmak için Google yazdım en iyi kuaför diye ve Muzaffer abim çıktı. Ve değil Trabzon da Türkiye deki en iyi berber olduğuna eminim.

Yakup Sarıkaş

3 yıldır Trabzon’da yaşıyorum ve baya kuaför denedim kalıcı olarak muzo kuaför tercihimdir. Trabzon ‘un en iyisi işletme ve çalışanlar olarak sıcak kanlı ve dürüst insanların bulunduğu tek adres MUZO KUAFÖR

İsmail Özdemir

Türkiye ve almanya genelindeki en iyi rakipsiz berber. Mükemmel ve profesyonel. Trabzona gelen ve burada saç kestirmeyen maalesef muhteşem bir saç ve tıraş kesimini kaçırıyor. Hele benim gibi almanyadan zor ve çok istekli müşteriyi bile can yakınlarıyla ve can dostluklarıyla karşıladıkları için bin defa teşekkür etsem yetmez. Bir berberde Kalite ve servis budur işte. Bu kuaförü Herkeze tavsiye ediyorum. DANKESCHÖN

Burak Öztunç

MESAJ BIRAKIN


    HEMEN ONLİNE RANDEVU OLUŞTURUN